MENÜ

Hakkımızda

hakkımızdaMottek mühendislik olarak; tecrübe, bilgi ve samimiyete dayalı çalışmalar ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başladık. İhtiyaçları yerinde tespit ederek, doğru ürün seçimi yapıp; hızlı, ekonomik, kaliteli ve güvenilir hizmet vermek amacıyla yolumuza devam ediyoruz.

 

Yenilenen firma yapısı ve kadromuz ile daha profesyonel, uzman olduğumuz konu dışına çıkmadan hizmet veriyoruz. Uzman olduğumuz konu ; Elektrik Motorları, Redüktörler ve Hız Kontrol cihazlarıdır. Güncel teknolojileri takip edip, kendimizi daha da geliştireceğiz. Sektörde öncü ve güçlü markaları siz değerli müşteriler ile buluşturacağız.

 

Şimdiye kadar hizmet verdiğimiz firmalarda; işimizi hiç bir zaman küçümsemedik. Edinmiş olduğumuz bilgi ve tecrübeleri müşteri ayırt etmeksizin sunduk. Ürünlerimizin her zaman arkasında durduk. Kalite bizim için her zaman vazgeçilmez oldu. Satış sonrası servislerde de yine müşterilerimiz ile birlikteydik. Gücü her zaman kontrol altında tuttuk. Müşterilerimizle sadece bir kez değil, her ihtiyaçlarında onlarla çalışmayı istedik. Ticari ilişkilerimizi her zaman sımsıkı tuttuk. Her zaman başarıları ve sorunları ekip olarak üstlendik.

 

Böylece her geçen gün müşteri portföyümüz genişledi. Başta Ege Bölgesi olmak üzere Türkiye genelinde geniş bir müşteri ailesine sahip olduk. Ticaretin temelini; dürüstlük ve samimiyet ile oluşturduk.

 

Ve…

Şimdi sıra sizin firmanızda….

 

Mottek Mühendislik olarak, uzman kadromuz ile bütün ihtiyaçlarınızda; kaliteli, ekonomik, hızlı ve en önemlisi güvenilir bir hizmet vermek istiyoruz. İhtiyaçlarınız halinde fiyat çalışması ile başlayan tanışmamızın, dostluğa dönmesi dileği ile,

 

Saygılarımızla,